Často kladené otázky

Čo je to Vinyasa joga?

Vinyasa joga je dynamickejší štýl jogy, v ktorej spájame dych a jogové pozície (asány) do plynulého pohybu – flow. Medzi jednotlivými flows, resetujeme telo pomocou tzv. vinyasy, ktorá spočíva z pozícií chaturanga dandasana, urdhva mukha svanasana a adho mukha svanasana (v podstate klik z planku, hore pozerajúci sa pes a dole pozerajúci sa pes), alebo jej variáciami. Počas nášho flow sa však učíme pozície aj držať na zopár plných dychov. Takéto pozorovanie dychu, prináša do jogy ďalší rozmer a odlišuje asánovú prax od iného cvičenia. Do plnohodnotnej Vinyasa joga praxi sa zahŕňa aj úvodné a záverečné uvoľnenie, dychové cvičenia (pranajáma, breath work) a meditácia.

Ako sa môžem do kurzu prihlásiť?

Vyplň všetky potrebné informácie o sebe a tvojej jogovej praxi do formulára „Prihlásenie do kurzu“ a cesta tvojho života sa môže začať.

Koľko kurz stojí?

Základný kurz (ak si nikdy žiaden kurz inštruktora neabsolvoval/a) € 2490.

Doplnkový kurz – pre tých, ktorý už sú inštruktormi, ale nemajú ešte certifikát od Yoga Alliance: € 2190.

Ponúkame aj zníženú cenu – Early Bird, ktorá je uvedená na príslušných kurzoch!

Kedy a ako môžem zaplatiť?

Pri registrácii je potrebné uhradiť zálohu vo výške € 500, žiadosť o zálohu od nás dostaneš po schválení registrácie. Zvyšná suma je splatná do 30 dní pred začiatkom kurzu, na tú tiež zašleme žiadosť. Ak sa zaregistruješ po tomto termíne, celá suma je splatná okamžite.

Ponúkame aj možnosť splácania na splátky. Kontaktuj nás emailom pre viac info na info@yogapassion.sk.

Čo ak som si to rozmyslel/a a chcem prihlásenie do kurzu zrušiť?

Ak účasť zrušíš tridsať 30 dní alebo viac pred začiatkom programu, prídeš o vklad 500€, a zvyšný zostatok ti bude vrátený.

Poplatky za školné za program sú nevratné. Ak by si musel/a z programu odstúpiť za zvláštnych okolností, program ti môže po uvážení vrátiť časť poplatku.

Po zahájení školenia program neposkytne žiadne náhrady ani kredity. Program si vyhradzuje právo zrušiť akékoľvek školenie pred jeho začiatkom. V takom prípade budú všetky platby, ktoré žiadatelia uskutočnili, vrátené v plnej výške.

Ako zistím, či je kurz pre mňa vhodný?

Tento kurz je pre teba to pravé ak je tvojim snom stať sa učiteľom jogy, alebo sa možno iba chceš ponoriť hlbšie do všetkého čo sa jogy týka. Odporúčame mať pravidelnú 1-ročnú prax a vášeň pre jogu.

Kde sa kurz bude konať?

Kurz sa bude konať v priestoroch jogoveho štúdia Jogová Izbička na ulici Jakuba Hašku 20 v Novom Mesto nad Váhom.

Čo ak zmeškám časť kurzu?

Ak chceš získať certifikát, musíš sa zúčastniť všetkých termínov. Ak to pre teba naozaj nebude možné, pokúsime sa s tebou nájsť individuálne riešenie.

Budú v rámci kurzu aj nejaké domáce úlohy? Treba si niečo pred kurzom prečítať/naštudovať?

Áno a áno, ale nechaj sa prekvapiť.